ŠKODA Fleet

Спеціальні умови та програми

Для корпоративних клієнтів фахівці компанії "Автотрейдинг-Центр" розробили спеціальну програму SKODA Fleet, що дозволяє комплексно вирішувати всі питання, пов'язані з вибором, покупкою, експлуатацією та обслуговуванням службового автопарку SKODA.

Ми можемо запропонувати Вам те, що ідеально відповідає всім Вашим вимогам, наскільки б вимогливими вони не були. Корпоративна програма дозволяє сформувати індивідуальне, конкурентоспроможне і найбільш вигідну пропозицію на ринку з урахуванням всіх вимог клієнта.

Широкий вибір моделей і повний комплекс що надаються компанією "Автотрейдинг-Центр" послуг дозволяє марці ŠKODA відповідати всім вимогам, що пред'являються сьогодні до корпоративного автотранспорту.

Автомобілі модельного ряду ŠKODA - це високий ступінь безпеки, відмінна місткість, тривалий термін експлуатації в поєднанні з оптимальною вартістю володіння і, як результат, чудове співвідношення ціни і якості.

Компанія "Автотрейдинг-Центр" успішно працює з провідними українськими та міжнародними компаніями з питань придбання та обслуговування корпоративного парку автомобілів SKODA.

Фахівці компанії "Автотрейдинг-Центр" - це професіонали в роботі з корпоративними клієнтами. Ми з задоволенням проконсультуємо Вас з питань придбання автомобілів ŠKODA для корпоративних автопарків, допоможемо підібрати підходящу модель автомобіля і скористатися вигідним фінансуванням.

Спеціальні умови придбання автомобілів ŠKODA

 • спеціальна ціна на автомобілі для корпоративного автопарку і для особистого використання співробітниками організації
 • спеціальна ціна на гарантійне, сервісне обслуговування і ремонт
 • спеціальна ціна на придбання і установку додаткового обладнання та аксесуарів

Компанія "Автотрейдинг-Центр" забезпечує:

 • допомога в підборі найбільш підходящих моделей ŠKODA, повний супровід усього процесу покупки;
 • допомога в реалізації попередніх автомобілів з вашого автопарку незалежно від виробника і терміну експлуатації, завдяки чинній програмі продажі автомобілів з пробігом (Trade-In);
 • вигідне фінансування покупки автомобілів ŠKODA - спеціальні умови, кредитні та лізингові програми;
 • найбільш лояльні умови по страхуванню придбаних автомобілів ŠKODA. Ми знаємо про страхові компанії все.

Купівля автопарку ŠKODA привнесе спокою в Ваш бізнес:

Програма ŠKODA 24 - цілодобова технічна підтримка на дорозі:

 • послуги з інформаційної та консультаційної підтримки
 • технічний асистанс на дорозі по всій території України
 • дисконтні сервісні програми

Постачання автомобілів в пріоритетному порядку:

 • замовлення автомобілів у виробництво і доставка по території України в найкоротші терміни
 • якісний рівень обслуговування, заснований на постійному навчанні фахівців з продажу та підвищенні кваліфікації співробітників сервісного центру

Тест-драйв всіх моделей ŠKODA:

 • Ви на практиці можете ознайомитися з технічними і експлуатаційними характеристиками автомобілів ŠKODA і їх перевагами. Тест-драйв цікавить Вас моделі можна зробити в будь-якому зручному для Вас місці і в будь-який зручний для Вас час.

Гарантія якості:

 • заводська гарантія на всі автомобілі - 2 роки без обмеження пробігу;
 • гарантія на кузов від наскрізної корозії - 12 років на всі моделі без обмеження пробігу.

Наші клієнти дуже важливі для нас. Ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного, тримати в курсі всіх подій зі світу ŠKODA, інформувати про новинки, допомагати у врегулюванні непростих ситуацій і вирішенні складних питань. І просто - ми завжди раді бачити і чути Вас!

На всі Ваші питання відповість фахівець відділу корпоративних продажів автомобілів ŠKODA Олександр Гвоздик за тел .: 490 10 90 або (098) 115 17 05, (066) 332 22 38 e-mail: aleksandr.gvozdik@autotrading.ua