Програма ŠKODA в trade-in

Купівля нового автомобіля - приємна подія, в процесі якого обов'язково постає питання: як швидко і вигідно продати свій старий автомобіль?

Trade-in (трейд-ін) - це програма компанії Автотрейдінг-Центр, що дозволяє клієнту замінити свій старий автомобіль на новий ŠKODA з доплатою. Вартість переданого за програмою трейд-ін автомобіля залежить від його пробігу і стану і визначається фахівцем автоцентру після проведення огляду і діагностичних робіт.

Автоцентр ŠKODA на Лівому березі надає своїм клієнтам можливість скористатися програмою обміну автомобілів trade-in і заощадити не тільки час і кошти, але так само убезпечити себе, адже автосалон Автотрейдинг-Центр бере на себе всі ризики, пов'язані з подальшим продажем Вашого автомобіля.

Протягом всього процесу від оцінки до безпосередньо здачі автомобіля клієнт спілкується з однією людиною - особистим менеджером, який займається оцінкою і діагностикою автомобіля.

Програма трейд-ін ŠKODA доступна як фізичним, так і юридичним особам, тому клієнти компанії Автотрейдінг-Центр можуть без великих фінансових витрат і в найкоротші терміни оновлювати корпоративні парки своїх підприємств.

З питань попередньої оцінки вартості автомобіля звертайтеся до Костянтина Тичини тел .: 490 10 90 або 050 412 04 50

Адреса: м.Київ, Позняки, ул.Здолбуновская, 3